Ve státní svátek se na stadionu FC Miroslav konal turnaj miroslavských přípravek. Bylo krásné vidět hřiště plné dětí zapálených pro sport. Město Miroslav zastoupené starostou Martinem Plechatým tuto událost využilo ještě k jedné slavnostní události.
Cenu města Miroslavi z rukou starosty převzal Mgr. Jaroslav Máca za přínos v oblasti školství, sportu a za dlouholeté podílení se na rozvoji města Miroslavi.
Pan Máca cenu převzal s velkým díkem, pochválil trenéry mládežnických týmů a poděkoval jim za to, jak skvělou práci zde odvádí. Tolik malých fotbalistů, o které se nyní trenéři starají, za celá svá fotbalová léta nepamatuje.
To, jakou je pan Máca v Miroslavi osobností, podtrhl i fakt, že mu každý jeden malý fotbalista včetně trenéru přišli osobně poděkovat.